KS TOOLS

2011.g. 15. oktobris

ARITO LATVIA kļuvis par oficiālu izplatītāju instrumentu ražotāja KS TOOLS produkcijai. KS TOOLS ir augstākās kvalitātes rokas instrumentu un servisu aprīkojuma izgatavotājs, kompānijas ražotne atrodas Vācijā, un, jau veicot pirmās piegādes, redzam, ka instrumenti ir ar pievilcīgu cenas līmeni, bet ar neapstrīdamu kvalitāti!
KS TOOLS katalogā atrodams viss nepieciešamais jebkura uzņēmuma mehāniskajai darbnīcai, daudz instrumentu paredzēti autoservisu aprīkojumam! Pieminams arī fakts, ka kā viena no uzņēmuma nišām ir paaugstinātas drošības produkti – instrumenti ugunsdzēsējiem, gāzes dienestiem, benzīna uzpildes staciju remonta dienestiem, u.tml. dažādiem sprādzienbīstamības riska darbiem – tie ir instrumenti, kas izgatavoti no dzirksteles neizraisošiem materiāliem – bronzas, berilija vara vai titāna. KS TOOLS arī sagatavojis piedāvājumu elektroinstalācijas darbiem – instrumenti ar īpaši augstu strāvas aizsardzību!
KS TOOLS ir plaši pazīstams vairāku autosporta komandu atbalstīšanā, tiem ir arī sava komanda, kas ar labiem panākumiem piedalās Dakāras rallijā, ar pārliecību varam apgalvot, ka instrumenti no KS TOOLS neliks vilties nevienam klientam!
ARITO LATVIA mājaslapā ir pieejams katalogs (Apskatīt KS TOOLS lielo instrumentu katalogu) elektroniskā versijā, nedaudz vēlāk būs brīvi pieejama arī jebkura instrumenta cena, papildus informāciju iegūsiet uzņēmuma mājaslapā: www.kstools.com. Katalogus drukātā formā pēc varam piegādāt, tad gaidīsim jūsu pieprasījumu!
Strādājot ar KS TOOLS esam pārliecinājušies, ka klientam mūsu cenas piedāvājums lielākajā daļā gadījumu ir visizdevīgākais – pārliecinieties arī Jūs!
Kas Jums noteikti jāzina – KS TOOLS atslēgām un instrumentiem ir MŪŽA GARANTIJA – ja vien Jūs jebkad kāds no šiem instrumentiem pievils, mēs bez komentāriem to mainām pret jaunu!

aizvērt