Uzņēmums ARITO LATVIA iesaista tehniskos jauniešus - aicinājums uz izstādi Tech Industry 2015.

2015.g. 27. oktobris

Novembra nogalē Rīgā notiks Baltijas lielākā industriālā izstādē Tech Industry 2015. Savu dalību ir pieteicis arī uzņēmums ARITO LATVIA, kas kā vienu no saviem darbības mērķiem ir nospraudis aktīvu sadarbību ar Latvijas tehniskajiem jauniešiem un profesionālajām skolām. Mūsu skolās šobrīd aug Latvijas nākamie inženieri un tehnologi – viņi ir tie, kas drīz vien plānos, eksperimentēs, ražos un attīstīs industrijas Latvijā. Šiem jauniešiem, vēl esot skolā, jāiemāca efektīvi darboties ar jaunākajām tehnoloģijām. Absolvējot skolu, viņiem ir jābūt ar pēc iespējas augstāk attīstītu zināšanu līmeni un prasmi to pielietot reālajā darbībā. Darba tirgū viņiem jāiekļūst sagatavotiem, ar savu pieredzi un viedokli, un nākotnes redzējumu. Izstāde ir viens no veidiem, kā parādīt, cik plaša ir uzņēmējdarbības vide un arī prezentēt šī laika profesionālos metālapstrādes uzņēmumus. Līdz ar to, ARITO šobrīd uzrunā Latvijas profesionālās skolas, saskaņo ieinteresēto studentu skaitu un piedāvā iegūt ielūgumus uz šo izstādi.

Tāpat, jebkuram tehniski domājošam jaunietim ir iespēja sazināties ar ARITO un saņemt ielūgumu uz izstādi, ienākot uzņēmuma mājas lapā, vai sekojot uzņēmuma profilam Facebook lapā (https://www.facebook.com/aritolatvia )!

ARITO ir Liepājā radīts uzņēmums, kas šo gadu laikā ātri kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem profesionālu metālapstrādes iekārtu un instrumentu piegādātājiem. Uzņēmuma darbība ir vērsta uz tehniski profesionālu attīstību, konsultējot un piedāvājot efektīvākos risinājumus saviem klientiem, kā arī uzlabojot darba ātrumu un produktivitāti.

Šogad Tech Industry izstādē tiks eksponēti un izmēģināti reālajā darbībā dažādi instrumenti un iekārtas. Viens no interesantākajiem eksponātiem būs Itāļu kompānijas ELSA S.R.L. portatīvās līnij-izvirpošanas / metināšanas darbagalds, kas paredzēts gultņu sēžu remontam un izgatavošanai. Vispopulārākais iekārtas pielietojums ir uzņēmumu tehniskā parka (kravas mašīnu, ekskavatoru, frontālo iekrāvēju, meža tehnikas u.c.) remonta darbos. Ierīce ir portatīva, viegli iestatāma un veikli atjauno izdilušo asu gultņu sēžas. Uzņēmumos, kur laiks ir nauda, šāda iekārta ir neatsverams palīgs steidzamās situācijās - svarīgu tehnisko iekārtu remontā!

ARITO stendā tiks prezentēti arī jaunumi no SANDVIK COROMANT - metālapstrādes instrumenti virpošanai un frēzēšanai. Šeit būs lieliska iespēja konsultēties par produktivitātes un tehnoloģiskajiem risinājumiem arī ar pašiem SANDVIK pārstāvjiem. Piedāvājam arī saskaņot tikšanos ar ARITO vai SANDVIK speciālistiem klientu uzņēmumos, pie reālajiem darba apstākļiem - ražošanas efektivitātes, ātruma un produktivitātes palielināšanai. 

Pieteikties ielūgumam!

 

aizvērt